קידום בטיקטוק שלא הכרתם 

קידום באפליקציית טיקטוק
האפליקצייה ששיגעה את העולם: טיקטוק

טיקטוק היא רשת חברתית חדשה יחסית. היא הושקה בסין בשנת 2016 וכשנתיים מאוחר יותר בשאר העולם ובמהרה זכתה להצלחה אדירה. נכון ליולי 2020 לאפליקציה יש כ 700 מיליון משתמשים בכמאה וחמישים מדינות, ו 1.7 מיליארד צפיות יומיות, והיא בהחלט תפסה מקום של כבוד בעולם האפליקציות. האפליקציה מאפשרת למשתמשים לשתף סרטוני ווידאו קצרים של 15-60 שניות בלולאה חוזרת. אתם בטח חושבים שיש כבר מספיק אפליקציות לשיתוף של סרטוני ווידאו, אך נראה שטיקטוק הצליחה להביא לנו רמות חדשות של בידור, תוך כדי שילוב של מוזיקה ופיצ‘רים מדליקים של דואטים ואתגרי רשת.  נראה שהקונספט זוכה להצלחה אדירה ויש האומרים כי האפליקציה ממש ממכרת.  ועם הפופולריות של האפליקציה, רבים מתעניינים בקידום בטיקטוק. כאשר מקדמים ברשת חברתית חשוב להבין את מאפייני הקהל של הרשת. הקהל של טיקטוק הוא בעיקרו קהל צעיר, אך בהחלט תוכלו למצוא בו אנשים מכל הגילים ומכל המגזרים. 

מי צריך קידום בטיקטוק

קידום טיקטוק
צריכים יותר עוקבים או צופים בטיקטוק? הזמינו כעת מגט בוסט

רוב האנשים מתקינים את האפליקציה על מנת ליהנות מסרטוני ווידאו משעשעים ולהעביר את הזמן. חלק מהאנשים בוחרים להפיק תוכן סתם בשביל הכיף, אך חלק מהאנשים בוחרים להשקיע בנושא ולהפוך ל Influncers, דבר אשר יכול להפוך את הטיקטוק למקור הכנסה עבורם. למעשה החשבון בעל מספר העוקבים הגדול ביותר באינסטגרם לא שייך לשום כדורגלן או תאגיד בעל תקציבי פרסום ענקיים, אלא לרקדנית בשם צ’ארלי ד‘מליו אשר זכתה לכמות מטורפת של 87 מיליון עוקבים! לצורך השוואה לליגת ה NBA יש 11.7 מיליון עוקבים והיא נחשבת למותג עם כמות העוקבים הגדולה ביותר.   ולצד ה Influncers נוכל למצוא גם ידוענים רבים המשתמשים בטיקטוק בתור עוד ערוץ לצורך קידום עצמי. וכמובן ישנם עסקים רבים אשר מקדמים את עצמם ומוצרים בדרכים שונות ויצירתיות. ניתן לעשות זאת באמצעות חשבון רשמי של המותג, אך במקרים רבים המותג נכנס בדלת האחורית. לא משנה מהי האסטרטגיה שבחרתם ולאיזו מטרה, אם אתם רוצים להצליח אתם צריכים קידום בטיקטוק. 

בעזרת הטיקטוק תוכלו להזרים תנועה לאתרי אינטרנט; להשיג עוקבים לחשבונותיכם ברשתות חברתיות אחרות; לקדם מוצרים; לבנות מותג ותדמית או כל מטרה אחרת שתבחרו בה. חשוב רק לזכור שלא רק כמות העוקבים חשובה, אלא גם איכותם. אם אתם פונים אל השוק המקומי, אין לכם צורך בעשרות מילוני עוקבים. השוק הישראלי הוא יותר קטן ובשביל להצליח בו אתם צריכים כמות של עוקבים מקומיים. 

כיצד נוצרת הצלחה של קידום בטיק טוק

קידום בטיקטוק מבית גט בוסט
יותר ויותר ישראלים מגלים את השיטה להעלות את רמת החשיפה בטיקטוק

מי שמגלה יצירתיות ותחכום יכול להצליח בטיקטוק ולקבל חשיפה גדולה מאוד ואף להפוך לויראלי. שימו לב שהחשבונות המובילים בטיקטוק הם דווקא אלו של המשתמשים החובבים. המשמעות של זה היא שלא צריך תקציבי ענק בשביל להפיק סרטונים מוצלחים. משתמשי הטיקטוק מחפשים מקוריות ויצירתיות. אך מפתיחת חשבון טיקטוק והעלאת סרטון, ועד להצלחה עם צפיות ושיתופים יש דרך ארוכה. 

כמו בכל רשת חברתית – הצלחה מביאה הצלחה, קידום טיקטוק = יותר חשיפה. ככל שהסרטון והחשבון שלכם יזכו ליותר אינטראקציות ותגובות מהקהל, כך תצליחו להשיג יותר ויותר חשיפה. זוהי בדיוק הסיבה מדוע אתם צריכים בוסטינג לחשבון האינסטגרם, כך תוכלו לעשות זינוק פתיחה מוצלח אשר יסייע לכם להשיג חשיפה רבה באפליקציה, וכך תקדמו את המטרות השיווקיות שלכם. 

כאשר הגולש נכנס לאפליקציה הוא מייד נכנס למסך הצפייה של הסרטונים. הוא זוכה לראות את הסרטונים מהחשבונות שאחריהם הוא עוקב, בתוספת סרטונים פופולריים אשר עשויים לעניין אותו בתווית הFor you . זהו המקום שאליו תרצו להשתבץ על מנת להשיג חשיפה, אך הפרדוקס הוא שללא רמה בסיסית של פופולריות לא תגיעו לשם. ואת הבעיה הזו אנו פותרים לכם עם שירותי קידום לטיקטוק. 

וסרטונים אשר זוכים להרבה צפויות ביוטיוב זוכים גם לשיתופים ברשתות חברתיות אחרות ואפליקציות למסרים מיידים, מה שבהחלט מצדיק את כל ההשקעה! כדאי ומשתלם להצליח בטקטוק. 

GET BOOST קידום בטיקטוק

בוודאי הבנתם שאם אתם רוצים להצליח בטיקטוק עליכם להשקיע בקידום. אצלנו תוכלו לקנות לייקים, עוקבים וצפיות לטיקטוק. שירותים אלו יאפשרו לכם להגדיל את האינטראקציות עם הדף ולזכות בחשיפה גדולה יותר. קניות לייקים, עוקבים ושיתופים תאפשר לכם להגיע לקהלים רחבים יותר וכך החשבון שלכם יוכל להמריא. בין אם אתם רוצים להיות כוכבי רשת או לקדם עסקים, הכל מתחיל בבוסטינג לטיקטוק. 

אצלנו בגט בוסט תוכלו לקבל שירות אמין של בוסטינג לטיקטוק לעסקים עבור (עוקבים בטיקטוק, לייקים לטיקטוק, קניית שיתופים לטיקטוק ועוד…), אנו מעניקים לכם שירות 24 שעות ביממה וכאן תוכלו לראות בזמן אמת כיצד החשבון שלכם מתקדם וצובר לייקים, תגובות ושיתופים. אנו מתחייבים לתוצאות מהירות ומחירים זולים. גט בוסט מציעה לכם לייקים איכותיים מחשבונות ישראלים אשר יביאו לכם חשיפה בפני הקהל שבאמת מעניין אתכם.